Aldatılma ve aldatılmak nasıl anlaşılır

16 August 2015 3 yorumlar ecasus

Aldatılma ve aldatılmak nasıl anlaşılır

Aldatılmak gerek davranış bozuklukları gerekse psikolojik açıdan eğilim gösterilen bir davranış biçimidir. Erkekler ve kadınların neden aldattığı ve aldatma  ile aldatılmaya dair duyulan tüm hisler ve tepkiler bireyden bireye farklılık gösterir. Partnerinizin sizi aldattığını ve sizden bir şeyler sakladığını geç olmadan öğrenebilirsiniz. Lakin kimi zaman bu durumu algılamak için iş işten geçmiş olabilmekte.

Yapılan hataların her ne kadar telafisi olmasa da psikolojik olarak kendini boşluğun içerisinde bulan erkekler ve kadınlar aldatmaya meilli varlıklar haline gelir bu gibi durumlarda partnerinizin sizi aldatıp aldatmadığını tespit etmek amaçlı teknolojik uygulama sistemlerinden faydalanabilirsiniz.

Teknolojik alanda hizmet veren yenilikçi telefon modelleri arasında yer alan akıllı telefonlar üzerinde uygulanan casus telefon yazılım hizmeti ile çeşitli özelliklerde arama kayıtları, sms iletileri, fotoğraf aktarım ve çekimden bir çok ses kaydı ve benzeri özellikleri kullanrak eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenebilirsiniz.

Telefon dinleme programı sayesinde partnerinizin sizi aldattığı kanıtını gün yüzüne çıkarak bir çok veriye erişim sağlama imkanına sahip olmaktasınız. Şüpheleriniz kanatinde casus telefon modellerinden partnerinize sürpriz yaparak temin edip uygulama ve yönetici programlamaların bulunduğu bir cep telefonu hediye ederek sizin hakkınızda ne düşünüyor ve gerçekten size ihanet edip etmediği ile ilgili kesin kanaate varabilirsiniz.

Aldatan bireyin hal ve hareketleri tamamen değişmekle beraber kişi önceden girmiş olduğu ruh hali içinden farklı bir kişilik ile dış dünya bağlanır.

Kredi kartı ve benzeri gider harcamalarının bulunduğu evrak ve belgeleri gizli tutmaktadır.

Genellik evinizin her alanında rastladığınız cep telefonları oratlıktan kaldırılmış ve ekran kilidi uygulaması aktifleştirilmiştir.

Telefon konuşmaları sessiz ve şifreli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sürekli işleri olduğunu belirtir ve sizi hiçbir şekilde kale almaz.

Tüm bu davranış modülü aldatan bireyler için geçerli davranış tutumlarıdır. Lakin kimi zaman aldatma bireylerin elinde olmadan birden bire ve içten içe yerleşmiş bir iç güdü olarak oluşmaktadır. Bu esnada da yine partnerinizi korumak ve onun aldatmak veya aldatılmak ile ilgili tehlikelere karşı korunması için aktif bir görev gören casus telefon uygulamaları ile hissettirmeden kendi yörüngenize doğru çekin. Bu sayede partneriniz ile aranızdaki problemler düzelecek ve aranızda hiç bir sorun cereyan etmeyecektir.

Günümüz teknolojik araç gereçleri sayesinde bireye hissetirilmeksizin tek tıkla analiz programlamaları ve detaylı program teknikleri ile telefon dinleme programları üzerinden istediğiniz bireyin sosyal medya bağlantılarından kısa mesaj uygulamalarına kadar tüm verilerini isteğiniz doğrultusunda belirttiğiniz adrese gönderilmekte.

Telefon dinleme programları sayesinde partnerinizin gizli saklı telefonlarını öğrenmeniz mümkün olmakta. Uzun süren telefon konuşmaları doğrultusunda casus telefon yazılımı ile arama sürelerinin neden bu kadar uzun olduğunu bunun sadece iş babında mı yoksa hayatında gerçekten başka biri mi olduğunu araştırarak kolaylıkla analiz edebilme imkanına sahip olmaktasınız. Erkekler ve kadınlar farklı şekillerde yaratılmış varlıklardır.

Gerek düşünceler gerekse yaradılış bakımından farklı özelliklere sahip iki birey istekleri ve düşünceleri doğrultusunda hareket eder. Gerçek şudur ki insanlar her zaman bir arayış içerisindedirler ve sadece aldatma konusunda değil kendilerine sınır koyulan, boşluklarda ve sabır gerektiren problemli dönemler içerisinde tüm bu durumları geride bırakarak alternatif bir terapi yöntemini tercih ederler. Oysa kısıtlama ve ruhsal çöküntüleri kendileri başlatmıştır.

Kimi zaman elinde olan imkanlar kimi zaman ise elinde olmayan imkanlardan dolayı aldatır insanlar. Ama her iki kavram da da birebirdir gerçeklik. Her açıdan sabırlı ve temkinli yaklaşımlarda bulunarak izlem yapılmalı. Aksi takdirde her iki taraf için de sıkıntılı ve içinden çıkılması güç bir durum ile karşılaşılabilir.

Bu Yazı Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ?

* Gerekli Alanlar

Yorumlar (3)

Zor Semra

October 26, 2015
Bundan daha iyi açıklanamazdı

Fatma karakas

September 10, 2015
Aynen kusku insani kemiren bir hastalik ve ben bunu 3 yildir yasiyorum artik yeter sonuc ne olursa olsun raziyim .esimin telini hicbir sekilde acamiyorum ve bu programi nasil yükleyebilirim bana yardimci olursaniz sevinirim...birde fiyatini ögrenebilirmiyim

Aslanov Xsankisi

September 3, 2015
Komek edesiz mene bu proqram sayesinde men bir aileye komek edecem